0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Terapia i Profilaktyka Uzależnień Behawioralnych

UWAGA - zakończylismy przyjmowanie zgłoszeń.

Dziękujemy za zainteresowanie szkoleniem. Przekroczyło ono nasze oczekiwania. Dwa razy do roku realizujemy 2 grupy szkoleniowe i jesteśmy w stanie zaproponować miejsce ok 40 osobom. Osoby, które się zapisały pozostaną na naszej liście mailingowej związanej ze szkoleniem. Prześlemy do Państwa infrmcję o kolejnej edycji. 

 

---

zapraszamy do rejestracji do kolejnej edycji programu Terapia i Profilaktyka Uzależnień Behawioralnych. Cała edycja odbędzie się online za pośrednictwem aplikacji ZOOM.

Aby ukończyć program i otrzymać certyfikat należy być obecnym przynajmniej na 5 z 6 spotkań. Jeśli będą Państwo nieobecni podczas więcej niż 1 spotkania, należy odrobić tę nieobecność w kolejnej edycji. Nie wiemy czy kolejna edycja będzie miała miejsce online czy stacjonarnie.

Spotkania odbywają się w dwóch grupach - sobotniej i niedzielnej - proszę wybrać, który z tych dwóch dni Państwo preferują, lub zapisać, że jest to obojętne.

Daty spotkań (sobotnie i niedzielne - Państwo uczestniczą w sobotnich lub niedzielnych):

Zajęcia 1. 06.03 i 07.03

Zajęcia 2. 20.03. i 21.03.

Zajęcia 3. 10.04. i 11.04.

Zajęcia 4. 24.05. i 25.04.

Zajęcia 5. 08.05. i 09.05

Zajęcia 6. 05.06. i 06.06

 

Jeśli terminy są dla Państwa odpowiednie proszę przejść do kolejnej strony i uzupełnić (ponownie) swoje dane osoby i preferencje terminu.

Program jest skierowany do studentów lat II–V i młodych (świeżych) absolwentów wydziałów/kierunków  psychologicznych, pedagogicznych, społecznych i medycznych

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i spełnienie opisanych powyżej kryteriów. 

Adnotacja:

Rejestrując się jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i realizacji Programu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (ustawa z dnia 10 maj 2018 - Dz.U. 2018 poz. 1000) i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L Nr 119) . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zakwalifikowania się do udziału w Programie. Poinformowano mnie, że przysługuje mi prawo: dostępu do moich danych, poprawiania ich oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Praesterno z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 22/30.

W tej ankiecie jest 2 pytań.