Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Badanie dotyczące jakości relacji uczuciowych i intymnych.

Szanowni Państwo,

jestem studentką IV roku psychologii w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Zapraszam osoby w wieku 20-50 lat, które pozostają w związkach trwających powyżej roku do udziału w badaniu dotyczącym jakości relacji uczuciowych i intymnych.

 Badanie przeprowadzone jest na potrzeby mojej pracy magisterskiej (opieka dr hab. prof. APS Irena Jelonkiewicz).

Badanie jest anonimowe, dobrowolne, a wyniki będą analizowane tylko zbiorczo. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Dla mnie ważna jest każda pełna ankieta, dlatego też zachęcam do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości dotyczących badania, proszę kontaktować się ze mną na adres mailowy: pw66547@aps.edu.pl

Dziękuję za poświęcony czas!

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny kod dostępu do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Zapewniamy, że kod dostępu jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.