Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Wzorce poznawcze i behawioralne u osób z zaburzeniami osobowości typu borderline

Dziękuję serdecznie za zainteresowanie udziałem w moim badaniu. Jestem studentką Psychologii o specjalności klinicznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Pragnę poinformować, że przeprowadzam badanie w ramach mojej pracy magisterskiej, która koncentruje się na obszarze funkcjonowania osób z zaburzeniami osobowości z pogranicza (borderline). 

Państwa udział w tej ankiecie będzie niezwykle cenny i pomoże w zgłębieniu istotnych zagadnień związanych z psychologicznymi aspektami życia człowieka. Wypełnienie formularza zajmie około 20-25 minut, a Państwa szczera odpowiedź będzie dla mnie niezwykle ważna. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące badania, proszę śmiało kontaktować się ze mną pod adresem e-mailowym: as67853@aps.edu.pl. Jestem gotowa udzielić wszelkich potrzebnych wyjaśnień i wsparcia.

W tej ankiecie jest 9 pytań.