Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Płeć psychologiczna partnera a satysfakcja ze związku u osób o poglądach lewicowych i prawicowych.

Szanowni Państwo,

nazywam się Natalia Sulkowska i jestem studentką IV roku psychologii w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Zapraszam osoby w wieku 18 – 35 lat, które pozostają w związkach trwających co najmniej rok, do udziału w badaniu dotyczącym jakości relacji romantycznych. Badanie przeprowadzane jest na potrzeby mojej pracy magisterskiej, którą piszę pod opieką dr hab. prof. APS Ireny Jelonkiewicz.

Badanie jest w pełni anonimowe, dobrowolne, a wyniki będą analizowane zbiorczo. Wypełnienie ankiety nie powinno trwać dłużej niż 15 minut. Warto pamiętać, że w poniższym kwestionariuszu nie ma odpowiedzi dobrych ani złych.

Jeśli podczas uzupełniania ankiety pojawiłyby się jakieś pytania/ uwagi, proszę o kontakt na adres mailowy: ns66534@aps.edu.pl

Bardzo dziękuję za poświęcony czas!

W tej ankiecie jest 21 pytań.
Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.