Granie w gry komputerowe (EM)


Dzień dobry!

Nazywam się Emilia Makarewicz i jestem studentką 5 roku psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. W ramach seminarium magisterskiego, pod przewodnictwem doktor Magdaleny Rowickiej, prowadzę badanie dotyczące grania w gry komputerowe (lub innych nośnikach) - dlaczego gracze grają i jak to jest powiązane z ich postrzeganiem siebie i świata. 

Wyniki wypełnionych ankiet będą interpretowane zbiorczo i zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów naukowych.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, grającą w gry na komputerze lub innych nośnikach, będę niezwykle wdzięczna za Twój udział w badaniu!

Ankieta jest w pełni anonimowa i trwa około 10-15 minut. Istnieje możliwość przerwania badania w każdym jego momencie.

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w badaniu, proszę kliknąć przycisk DALEJ, który znajduje się poniżej. Z góry dziękuję za poświęcony czas.

W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego - emi.mak@onet.pl

Ankieta składa się z 10 pytań.

Uwaga o prywatności
Ankieta jest anonimowa.
Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety. Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.